+48 52 349 84 00
sekretariat@sppsp.bydgoszcz.pl
Newsy
Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci pracownika SP PSP w Bydgoszczy śp. Anny Grochowiny
Jesteś w: Strona startowa > Newsy > Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci pracownika SP PSP w Bydgoszczy śp. Anny Grochowiny

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci pracownika SP PSP w Bydgoszczy śp. Anny Grochowiny

W dniu 27 grudnia 2023 roku z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszej Koleżanki i wieloletniej współpracowniczki śp. Anny Grochowiny, która po długiej chorobie, zdecydowanie zbyt wcześnie, odeszła od nas na wieczny spoczynek.

Pracę w Szkole Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy rozpoczęła w 2010 roku. Od początku dała się poznać, jako pracownik charakteryzujący się rzetelnością i oddaniem pracy. Zaangażowanie jakie wykazywała podczas pracy było podstawą przyznawania różnych wyróżnień, w tym odznaczenia Brązowym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa w 2022 r., podczas Jubileuszu 30-lecia Szkoły.

Była osobą zdeterminowaną, pełną energii i gotową do podejmowania nowych wyzwań. Jej uśmiech i pozytywne podejście do życia sprawiały, że nawet w najtrudniejsze dni potrafiła zarazić nas swoim optymizmem.

Taką Ją zapamiętamy – niech spoczywa w pokoju.

Łączymy się w bólu z Rodziną i Bliskimi. Wszystkim pogrążonym w smutku składamy najszczersze kondolencje.

 

 

Informacje dot. pogrzebu

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Brzozie, w dniu 30.12.2023 r.

Porządek uroczystości:

– godz. 11:30 – różaniec,

– godz. 12:00 – Msza św. pogrzebowa.

Po Mszy św. nastąpi odprowadzenie Ciała zmarłej na cmentarz parafialny.

image_pdfimage_print
Translate »