+48 52 349 84 00
sekretariat@sppsp.bydgoszcz.pl
Newsy
Zakończenie szkolenia KS 13/2023
Jesteś w: Strona startowa > Newsy > Zakończenie szkolenia KS 13/2023

Zakończenie szkolenia KS 13/2023

Grupa strażaków pozuje do zdjęcia na zakończenie kursu, wraz z komendantem po środku, oraz szefem kursu po lewej stronie.

14 lutego 2024 r. w Szkole Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy odbyło się uroczyste zakończenie „Szkolenia podstawowego w zawodzie strażak” KS 13/2023. 37 słuchaczy otrzymało kwalifikacje w zawodzie strażak. Uroczystego wręczenia świadectw dokonał st. bryg. dr inż. Jacek Antos Komendant Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy, w obecności Zastępcy Naczelnika Wydziału Nauczania SP PSP bryg. Dariusza Jabłońskiego oraz kierownika kursu KS 13/2023  mł. kpt. Pawła Rosińskiego. Komendant Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy na wniosek Rady Pedagogicznej udzielił pochwały:

Za bardzo dobre wyniki w nauce:

– Joanna Stec

– Katarzyna Gruszczyńska

Za wzorowe pełnienie obowiązków Szefa Kursu:

– Tomasz Madej

Za pracę na rzecz Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy:

– Marko Wloka

– Dawid Smyk

– Thomas Gwóźdź

– Dominik Jeziorny

Komendant Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy złożył słuchaczom szkolenia KS 13/2023 gratulacje oraz życzył wielu sukcesów w życiu zawodowym jak i osobistym. Komendant podkreślił jak ważny jest to dzień, w którym uzyskują kwalifikacje w zawodzie strażak oraz życzył satysfakcji z wykonywanych zadań.

zdjęcia- str. Arkadiusz Rudziński
image_pdfimage_print
Translate »