+48 52 349 84 00
sekretariat@sppsp.bydgoszcz.pl
Z życia JRG
Czerwiec w JRG
Jesteś w: Strona startowa > Z życia JRG > Czerwiec w JRG

Czerwiec w JRG

W czerwcu 2024 r. Szkolna JRG brała udział w 61 zdarzeniach. 14 wyjazdów stanowiły pożary, 38 miejscowe zagrożenia, 8 zgłoszeń to alarmy fałszywe oraz 1 wyjazd poza rejon w celu pomocy innym JRG.

Zderzenie tramwajów

12 czerwca 2024 r. na ulicy Toruńskiej w Bydgoszczy doszło do zderzenia dwóch tramwajów. Jeden tramwaj, w którym znajdowało się 10 pasażerów najechał na tył drugiego, w którym był motorniczy. Pięć osób w tym zdarzeniu zostało poszkodowanych. Na miejscu zdarzenia był obecny Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy po przybyciu zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

zdjęcia- mł. asp. Adrian Wróbel

Zdarzenie na DK 10

22 czerwca 2024 r. na DK10 w okolicach miejscowości Przyłubie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami łącznie podróżowało 9 osób, którym pomoc została udzielona na miejscu. Strażacy po przyjeździe zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Ruch na drodze był całkowicie zablokowany.

zdjęcia- st. asp. Sebastian Gawron

Zdarzenia w Bydgoszczy

28 czerwca w Bydgoszczy na ulicy Dobrzyńskiej doszło do zawalenia stropu w budowanym budynku. Strażacy po przybyciu zabezpieczyli miejsc zdarzenia. W wyniku zdarzenia dwóch pracowników zostało poszkodowanych, w tym jeden wymagał hospitalizacji.

zdjęcia- mł. kpt. Grzegorz Zalewski
image_pdfimage_print
Translate »