+48 52 349 84 00
sekretariat@sppsp.bydgoszcz.pl
Z życia JRG
Kwiecień w JRG
Jesteś w: Strona startowa > Z życia JRG > Kwiecień w JRG

Kwiecień w JRG

Dwa samochody gaśnicze stoją na placu. Z samochodów rozwinięte są węże pożarnicze.

W kwietniu 2024 r. Szkolna JRG brała udział w 69 zdarzeniach. 14 wyjazdów stanowiły pożary, 45 miejscowe zagrożenia, 10 zgłoszeń to alarmy fałszywe oraz 7 wyjazdy poza rejon w celu pomocy innym JRG.

Zdarzenie w Bydgoszczy

2 kwietnia 2024 r. strażacy zostali wezwani na ulicę Toruńską, gdzie samochód osobowy zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Na miejscu był już Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił pomocy poszkodowanemu kierowcy.

zdjęcie- mł. bryg. Ireneusz Jakubowski

Pożar w Brzozie

6 kwietnia 2024 r.  w Brzozie doszło do pożaru budynku jednorodzinnego. Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia zastali rozwinięty pożar. Mieszkańcy domu ewakuowali się przed przybyciem strażaków. Działania ratowników polegały na podaniu wody do wnętrza budynku oraz na zewnątrz.

zdjęcia- mł. bryg. Radosław Trojanowski, st. str. Bartosz Wegnerowski

Zdarzenie w Bydgoszczy

20 kwietnia 2024 r. doszło do pożaru samochodu osobowego na parkingu centrum handlowego na ulicy Wojska Polskiego. Strażacy po przybyciu zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Działania polegały na podaniu wody na palący się samochód. Pożar nie był mocno rozwinięty i inne pojazdy nie zostały uszkodzone.

zdjęcie- mł. bryg. Ireneusz Jakubowski

Zdarzenie w Bydgoszczy

27 kwietnia 2024 r. na Rondzie Inowrocławskim doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Strażacy po przybyciu zabezpieczyli miejsce zdarzenia. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. Działania ratowników polegały na usunięciu zagrożeń ze strony pojazdów biorących udział w zdarzeniu.

zdjęcia- st. str. Maciej Kopeć

Wypadek w Otorowie

29 kwietnia 2024 r. w Otorowie na skrzyżowaniu ulic doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Strażacy po przybyciu zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Ratownicy Medyczni udzielili pomocy medycznej kierowcom. Działania strażaków polegały na wykonaniu dostępu do kierowcy, który był zakleszczony w pojeździe. W zdarzeniu poszkodowane były dwie osoby, w tym jedna wymagała hospitalizacji.

zdjęcia- mł. bryg. Ireneusz Jakubowski
image_pdfimage_print
Translate »