+48 52 349 84 00
sekretariat@sppsp.bydgoszcz.pl
Z życia JRG
Listopad w JRG
Jesteś w: Strona startowa > Z życia JRG > Listopad w JRG

Listopad w JRG

W listopadzie 2023 r. Szkolna JRG brała udział w 43 zdarzeniach. 7 wyjazdów stanowiły pożary, 32 miejscowe zagrożenia, a 4 zgłoszenia to alarmy fałszywe.

Zderzenie samochodów na DK10

3 listopada 2023 r. na DK10 w pobliżu wyjazdu z parku przemysłowego doszło do zderzenie samochodu osobowego i ciężarowego. Auto osobowe poruszające się drogą DK10 uderzyło w auto ciężarowe wyjeżdzające z drogi podporządkowanej. Strażacy po przyjeździe na miejsce zdarzenia wstrzymali ruch oraz przystąpili do zabezpieczenia terenu działania. Na miejscu były 3 osoby poszkodowane, jedna poza pojazdem oraz dwie z obrażeniami w samochodzie osobowym. Na miejscu był patrol policji oraz zespoły ratownictwa medycznego. Dwie osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala.

zdjęcia- ml. bryg. Radosław Trojanowski

Zderzenie na Rondzie Kujawskim

19 listopada 2023 r. doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Strażacy po przybyciu na miejsce zabezpieczyli miejsce kolizji. Kierowcy obu pojazdów znajdowali się poza pojazdami i nie wymagali pomocy medycznej.

zdjęcia- mł. bryg. Ireneusz Jakubowski

Zdarzenie na DK10

23 listopada 2023 r. na drodze DK10 w wyniku niekorzystnych warunków atmosferycznych drzewo przewróciło się na jadący samochód ciężarowy. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia strażacy zabezpieczyli miejsce oraz udzielili pomocy poszkodowanej osobie. Ranny miała obrażenia twarzy, ale nie wymagał hospitalizacji.

zdjęcia- mł. kpt. Rafał Kosmalski

Pożar w Bydgoszczy

28 listopada 2023 r. w Bydgoszczy na ulicy Toruńskiej doszło do pożaru w piwnicy w budynku jednorodzinnym. Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia zastali silne zadymienie w piwnicy. Mieszkańcy obiektu opuścili budynek przed przybyciem strażaków. Do piwnicy wysłano ratowników z linią gaśniczą w celu ugaszenia pożaru. Miejsce pożaru zostało szybko odnalezione i ugaszone. Podczas działań strażacy z zadymionego budynku ewakuowali psa i kota.

zdjęcia- mł. asp. Łukasz Martin
image_pdfimage_print
Translate »