+48 52 349 84 00
sekretariat@sppsp.bydgoszcz.pl
Z życia JRG
Luty w JRG
Jesteś w: Strona startowa > Z życia JRG > Luty w JRG

Luty w JRG

W lutym 2023 r. szkolna JRG SP PSP brała udział w 49 zdarzeniach. 9 wyjazdów stanowiły pożary, 34 miejscowe zagrożenia, a 6 zgłoszeń to alarmy fałszywe.

Pożar na ulicy Jar Czynu Społecznego

1 lutego w budynku mieszkalnym przy ulicy Jar Czynu Społecznego zgłoszono zadymienie. Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia zastali dym wydobywający się z okolic skrzynki elektrycznej zamontowanej na elewacji budynku. Przed przybyciem straży trzy osoby ewakuowały się z budynku. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

zdjęcie- st. sekc. Sobiechowski Paweł

Wypadek na drodze DW239

4 lutego w okolicach miejscowości Zielonka na drodze DW239 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. W trakcie działań jeden pas był wyłączony z ruchu.

zdjęcia- mł.bryg. Ireneusz Jakubowski

Wypadek na ulicy Kieleckiej

13 lutego na ulicy Kieleckiej doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W trakcie działań ruch odbywał się wahadłowo. Na miejscu zdarzenia był obecny Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja. W wyniku zderzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

zdjęcie- mł. bryg. Ireneusz Jakubowski

Zderzenie na drodze w Brzozie

16 lutego w miejscowości Brzoza na ulicy Bydgoskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez kierowcę OSP Mieleszyn, który akurat przejeżdżał samochodem gaśniczym w drodze powrotnej z serwisu. W trakcie działań straży zamknięto jeden pas ruchu. Na miejscu zdarzenia obecny był Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił pomocy jednej osobie.

zdjęcia- mł. bryg. Ireneusz Jakubowski

Pożar budynku mieszkalnego w Nowej Wsi Wielkiej

27 lutego w Nowej Wsi Wielkiej doszło do pożaru budynku jednorodzinnego oraz zabudowań gospodarczych.  Pożar był mocno rozwinięty, w działania zaangażowane były zaangażowane dwa zastępy OSP Nowa Wieś Wielka i zastęp OSP Brzoza. W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał.

zdjęcia- OSP Nowa Wieś Wielka
image_pdfimage_print
Translate »