+48 52 349 84 00
sekretariat@sppsp.bydgoszcz.pl
Z życia JRG
Marzec w JRG
Jesteś w: Strona startowa > Z życia JRG > Marzec w JRG

Marzec w JRG

Na drodze stoją dwa uszkodzone pojazdy, dwa radiowozy oraz samochód strażacki. 4 strażaków i 3 policjantów pracują przy pojazdach.

W marcu 2024 r. Szkolna JRG brała udział w 42 zdarzeniach. 4 wyjazdów stanowiły pożary, 32 miejscowe zagrożenia, 6 zgłoszeń to alarmy fałszywe oraz 4 wyjazdy poza rejon w celu pomocy innym JRG.

Wypadek na drodze DK10 w Wypaleniskach

7 marca 2024 r. na DK10 doszło do kolizji pięciu pojazdów. Strażacy po przybyciu zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Osoby podróżujące opuściły pojazdy przed przybyciem zastępów. Działania ratowników polegały na usunięciu zagrożeń ze strony pojazdów biorących udział w zdarzeniu. Na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił pomocy jednej osobie. Ruch na czas akcji był wstrzymany.

zdjęcia- bryg. Marcin Mazurkiewicz

Zdarzenie w Brzozie

9 marca 2024 r. w Brzozie zastano samochód osobowy na poboczu, który uderzył w drzewo. Pojazdem podróżowały 4 osoby. Strażacy po przybyciu zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Strażacy udzielili pomocy medycznej poszkodowanej osobie. Przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał jedną osobę poszkodowaną do szpitala. Na czas działań ruch na drodze był wstrzymany.

zdjęcie- st. str. Kopeć Maciej

Zdarzenie w Bydgoszczy

12 marca 2024 r. na ulicy Nowotoruńskiej w Bydgoszczy doszło do kolizji dwóch pojazdów. Samochodem osobowym oraz ciężarowym w sumie podróżowały 4 osoby. Strażacy po przybyciu zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz udzielili pomocy medycznej poszkodowanej osobie. Przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał jedną osobę poszkodowaną do szpitala. Na czas działań ruch na drodze był wstrzymany.

zdjęcia- st. str. Maciej Kopeć
image_pdfimage_print
Translate »