+48 52 349 84 00
sekretariat@sppsp.bydgoszcz.pl
Z życia JRG
Styczeń w JRG
Jesteś w: Strona startowa > Z życia JRG > Styczeń w JRG

Styczeń w JRG

W styczniu szkolna JRG SP PSP brała udział w 56 zdarzeniach. 12 wyjazdów stanowiły pożary, 37 miejscowe zagrożenia, a 7 zgłoszeń to alarmy fałszywe.

Pożar w kotłowni

2 stycznia w Dobromierzu doszło do pożaru w kotłowni budynku jednorodzinnego. Zapaleniu uległ opał znajdujący się w podajniku pieca. Nikt z mieszkańców nie odniósł obrażeń.

zdjęcia- str. Maciej Kopeć

Pożar trzech samochodów

8 stycznia na ulicy Węgierskiej doszło do pożaru samochodów osobowych. Trzy pojazdy zaparkowane na parkingu uległy spaleniu. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

zdjęcia- asp. Ireneusz Walczak

Przewrócone drzewo

22 stycznia na ulicy Kombatantów drzewo przewróciło się na dwa zaparkowane samochody. Uszkodzeniu uległy pojazdy, w zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

zdjęcie- mł.bryg. Radosław Trojanowski

Zdarzenie na drodze

26 stycznia w Brzozie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W zdarzeniu poszkodowany został kierowca jednego z pojazdów. W czasie działań ruch na DK25 odbywał się wahadłowo.

zdjęcia- asp. Ireneusz Walczak

Zalana ulica

27 stycznia na ulicy Słowiańskiej doszło do zalania drogi osiedlowej. Uszkodzona rura z wodą spowodowała podmycie gruntu i powstanie zapadliska. W pobliżu uszkodzonej rury były zaparkowane auta, żaden z pojazdów nie uległ uszkodzeniu.

zdjęcia- mł.bryg. Ireneusz Jakubowski
image_pdfimage_print
Translate »